Dit schema loopt van 2-9-2019 t/m 30-11-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 Disctrict Noord Trainingsgroep KW
17:00 - 19:00 Disctrict Noord Trainingsgroep KS
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Niels van Rooijen KS - AB
19:00 - 20:15 Meisjes B3 Karin Walinga KS - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Rick Perk KW - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey Niels van Rooijen KW - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Benjamins Karin Walinga KW - A
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Daan Eijpe KW - C
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Eline Boonstra KS
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Marit Tempel KS
17:00 - 18:00 Meisjes D3 KS
17:00 - 18:00 Meisjes F1 Meike Cromheecke KW - B
17:00 - 18:00 Mix 6E2 Hoite Geerdes KW - C
17:00 - 18:00 Mix F2 Judith Merk KW - B
18:00 - 21:00 Keepers jeugd Trainingsgroep KS - D
18:00 - 19:30 Jongens C1 Milan Kingma KW - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Cecile Numan KW - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Daan Eijpe
Marit Tempel
KS - ABC
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Hoite Geerdes
Dietske Geerdes
KS - ABC
19:00 - 20:15 Meisjes B1 Cecile Numan KW - AB
19:30 - 21:00 Jongens B1 Milan Kingma KS - AB
20:15 - 21:45 Dames 1 Sietske Geerards KW
20:15 - 21:45 Meisjes A1 Sietske Geerards KW
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Elisabeth Burbach
Jelly Kooijman
KW
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Elisabeth Burbach
Jelly Kooijman
KW
17:00 - 18:00 Jongens D1 Elisabeth Burbach
Jelly Kooijman
KW - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Niels van Rooijen KW - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Niels van Rooijen KW - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Jort Kooijman KW - AB
20:00 - 21:30 Veteranen A KW - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Daan Veneboer KS
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Lieke van Dijk KS
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Julia Bloem KW - CD
17:00 - 18:00 Jongens C1 Daan Veneboer KS - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C1 Cecile Numan KW - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Ilse Mank
Lieke van Dijk
KS - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Julia Bloem KW - CD
18:15 - 19:45 Meisjes A1 Cecile Numan KW - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Frank Buist KW - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Frank Buist KW
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 F en 6E instuifhockey Trainingsgroep KS - CD Trainers: Ilse Mank en Floor Geuze, Maaike Baron en Eva Luters Coördinator: Cecile Numan
16:00 - 17:00 Keepers jongste jeugd Trainingsgroep KS - A trainer: Chantal Doddema
16:45 - 17:00 Meisjes 8E1 KS - B
16:45 - 17:00 Meisjes 8E2 KS - B
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Dietske Geerdes KS Coördinator: Cecile Numan
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Eva Luters KS Coördinator: Cecile Numan
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Lennart Bosma KW - AB
17:15 - 17:30 Jongens D1 KW - D
17:30 - 18:30 Jongens D1 Milan Kingma KW - CD
18:00 - 19:15 Meisjes B3 Dietske Geerdes KS - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Lennart Bosma KW - AB
18:30 - 19:45 Meisjes A2 Milan Kingma KW - CD
20:00 - 21:30 Heren 1 Lennart Bosma KW

Koop een lot, steun de Graspiepers!

Agenda van de week

14-10 District Noord
21-10 Verhuur kunstgras
25-10 Herfsthockey