Dit schema loopt van 25-2-2019 t/m 17-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:30 Jongens B1 Lucas Jan Hooijkaas KW - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Myrthe Hopmans KW - CD
20:30 - 21:45 Trimcompetitie maandag KW
20:30 - 21:45 Trimhockey Myrthe Hopmans KW
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Cecile Numan KW - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Milan Kingma KW - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Niels van Rooijen KS - CD
17:30 - 19:00 Jongens D1 Floor Booij KS - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Milan Kingma
Niels van Rooijen
KS - CD
18:00 - 21:00 Keepers Richard de Groot
Karin Walinga
KW - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Cecile Numan KW - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Nick Roozendaal KS - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Cecile Numan KW - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 15:45 Benjamins Frank Buist KW - AB
15:00 - 15:45 Meisjes F1 Frank Buist KW - CD
15:00 - 15:45 Mix F1 Frank Buist KW - CD
15:45 - 16:45 Jongens 6E1 Frank Buist KS - CD
15:45 - 16:45 Meisjes 6E1 Frank Buist KW - CD
15:45 - 16:45 Meisjes 6E2 Frank Buist KW - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C2 Frits Telkamp KW - AB
16:45 - 17:45 Meisjes 8E1 Frank Buist KW - CD
16:45 - 17:45 Meisjes 8E2 Frank Buist KW - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Myrthe Hopmans KS - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Cecile Numan KS - CD
18:00 - 19:30 Heren 1 Frits Telkamp KW - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Myrthe Hopmans KW - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Cecile Numan KS - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Myrthe Hopmans KW - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Cecile Numan KS
20:30 - 22:00 Veteranen A KW - AB
20:30 - 22:00 Veteranen B KW - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes D1 Frits Telkamp KW
16:00 - 17:30 Meisjes D2 Frits Telkamp KW
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Frits Telkamp KW
17:30 - 19:00 Jongens B1 Lucas Jan Hooijkaas KS - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Frits Telkamp KW - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Cecile Numan KW - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Lucas Jan Hooijkaas KW - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Cecile Numan KW - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins Lennart Bosma KS
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Milan Kingma KW - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Lennart Bosma KS
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Lennart Bosma KS
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Lennart Bosma KS
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Lennart Bosma KS
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Lennart Bosma KS
16:00 - 17:00 Mix F1 Lennart Bosma KS
17:00 - 18:30 Jongens D1 KS - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Lennart Bosma KS - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Milan Kingma KW - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Lennart Bosma KS - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Milan Kingma KW - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Niels van Rooijen KS - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Lennart Bosma KW - AB