Zaalcompetitie Sportcentrum

Zondag 3 december 2017 Sportcentrum Drachten
09.15 8547 Graspiepers MC4 - Dash MC4
10.05 9159 Eemsmond MC2 - Winsum MC1
10.55 8849 Dash MC4 - Bedum MC1
11.45 9313 GHBS MC7 - Winsum MC1
12.35 9004 Eemsmond MC2 - Bedum MC1
13.25 8702 Graspiepers MC4 - GHBS MC7
14.15 14445 Graspiepers MA2 - Hondsrug MA1
15.05 14467 Eemsmond MA1 - Bedum MA1
15.55 14489 Dash MA2 - Hondsrug MA1
16.45 14476 GHBS MA6 - Eemsmond MA1
17.35 14434 Bedum MA1 - Dash MA2
18.25 14456 Graspiepers MA2 - GHBS MA6


Zaterdag 9 december 2017 Sportcentrum Drachten
10.00 14878 Graspiepers M8E1 - Groningen M8E1
10.50 14939 GHBS M8E1 - Roden M8E1
11.40 14908 Groningen M8E1 - Eelde M8E1
12.30 14950 Westerkwartier M8E1 - Roden M8E1
13.20 14924 GHBS M8E1 - Eelde M8E1
14.10 14893 Graspiepers M8E1 - Westerkwartier M8E1


Zondag 10 december 2017 Sportcentrum Drachten
09.00 15280 Graspiepers M8E2 - Leeuwarden M8E1
09.50 15310 Harlingen M8E1 - Sneek M8E1
10.40 15251 Leeuwarden M8E1 - Leeuwarden M8E2
11.30 15234 Sneek M8E1 - Quick Stick M8E1
12.20 15295 Harlingen M8E1 - Leeuwarden M8E2
13.10 15265 Graspiepers M8E2 - Quick Stick M8E1
14.00 16496 Graspiepers MB3 - GHBS MB6
14.50 16516 GHBS MB7 - HVA MB4
15.40 16506 GHBS MB6 - Dash MB4
16.30 16501 HVA MB4 - Coevorden MB1
17.20 16515 GHBS MB7 - Dash MB4
18.10 16495 Graspiepers MB3 - Coevorden MB1

Zondag 17 december 2017 Sportcentrum Drachten
09.00 8589 Graspiepers MB2 - Eelde MB1
09.50 9212 GHBS MB3 - Roden MB2
10.40 8902 Eelde MB1 - HVA MB1
11.30 9367 Groningen MB2 - Roden MB2
12.20 9057 GHBS MB3 - HVA MB1
13.10 8744 Graspiepers MB2 - Groningen MB2
14.00 14860 Graspiepers JB2 - Daring JB2
14.50 14836 HCW JB1 - Winsum JB1
15.40 14830 Winsum JB1 - Daring JB2
16.30 14842 Daring JB2 - HCW JB1
17.20 14848 Graspiepers JB2 - Winsum JB1
18.10 14854 Graspiepers JB2 - HCW JB1

Zaterdag 30 december 2017 Sportcentrum Drachten
09.15 14535 Graspiepers MC2 - Groningen MC3
10.05 14502 Leeuwarden MC2 - Harlingen MC2
10.55 14524 HVA MC2 - Groningen MC3
11.45 14557 Harlingen MC2 - Meppel MC1
12.35 14513 HVA MC2 - Leeuwarden MC2
13.25 14546 Graspiepers MC2 - Meppel MC1
14.15 14672 Graspiepers JB1 - Coevorden JB1
15.05 14639 Roden JB1 - Groningen JB2
15.55 14650 Coevorden JB1 - Dash JB1
16.45 14683 Groningen JB2 - Emmen JB1
17.35 14628 Dash JB1 - Roden JB1
18.25 14661 Graspiepers JB1 - Emmen JB1



Zaterdag 6 januari 2018 Sportcentrum Drachten
10.15 8518 Graspiepers MD2 - Leeuwarden MD3
11.05 9128 Sneek MD2 - Sneek MD12C
11.55 8818 Leeuwarden MD3 - Harlingen MD12C
12.45 9295 Groningen MD5 - Sneek MD12C
13.35 8973 Sneek MD2 - Harlingen MD12C
14.25 8673 Graspiepers MD2 - Groningen MD5


Zondag 7 januari 2018 Sportcentrum Drachten
09.00 8519 Graspiepers MD1 - GHBS MD12C
09.50 9140 Groningen MD1 - GHBS MD2
10.40 8805 GHBS MD12C - HVA MD1
11.30 9296 Emmen MD1 - GHBS MD2
12.20 8985 Groningen MD1 - HVA MD1
13.10 8674 Graspiepers MD1 - Emmen MD1
14.00 13856 Quick Stick MC2 - Leeuwarden MC1
14.50 13977 Graspiepers MC1 - Sneek MC1
15.40 13799 Leeuwarden MC1 - Harlingen MC1
16.30 13917 Sneek MC1 - Quick Stick MC2
17.20 13734 Harlingen MC1 - Graspiepers MC1


Zondag 14 januari 2018 Sportcentrum Drachten
09.00 15653 Graspiepers M6E1 - GHBS M6E3
09.30 15672 Leeuwarden M6E1 - Groningen M6E1
10.00 15712 GHBS M6E3 - Eelde M6E2
10.30 15643 Graspiepers M6E1 - Groningen M6E1
11.00 15682 Leeuwarden M6E1 - GHBS M6E3
11.30 15703 Eelde M6E2 - Groningen M6E1
12.00 15662 Leeuwarden M6E1 - Graspiepers M6E1
12.30 15693 Eelde M6E2 - Graspiepers M6E1
13.00 8511 Graspiepers MD4 - GHBS MD8
13.50 9121 Daring MD3 - Dash MD3
14.40 8819 GHBS MD8 - Eelde MD4
15.30 9275 Hondsrug MD3 - Dash MD3
16.20 8966 Daring MD3 - Eelde MD4
17.10 8666 Graspiepers MD4 - Hondsrug MD3

 


Zondag 21 januari 2018 Sportcentrum Drachten
09.15 14668 Graspiepers JC1 - GHBS JC1
10.05 14635 Groningen JC2 - Quick Stick JC1
10.55 14690 Emmen JC1 - GHBS JC1
11.45 14657 Eelde JC1 - Groningen JC2
12.35 14646 Quick Stick JC1 - Emmen JC1
13.25 14679 Graspiepers JC1 - Eelde JC1

Zondag 28 januari 2018 Sportcentrum Drachten
09.15 12699 Graspiepers MD3 - GHBS MD7
10.05 13019 Dash MD2 - Leeuwarden MD5
10.55 12380 GHBS MD7 - Groningen MD7
11.45 12226 Leeuwarden MD5 - Bedum MD1
12.35 12864 Dash MD2 - Groningen MD7
13.25 12544 Graspiepers MD3 - Bedum MD1
14.15 14113 Harlingen MB1 - Steenwijk MB1
15.05 14174 Dash MB1 - Graspiepers MB1
15.55 14233 Quick Stick MB1 - Harlingen MB1
16.45 14294 Steenwijk MB1 - Dash MB1
17.35 14054 Graspiepers MB1 - Quick Stick MB1


Zondag 4 februari 2018 Sportcentrum Drachten
09.00 12631 Graspiepers JA2 - Sneek JA1
09.50 12943 Eemsmond JA1 - Leeuwarden JA2
10.40 12322 Sneek JA1 - HCSO JA1
11.30 12165 Leeuwarden JA2 - Groningen JA3
12.20 12788 Eemsmond JA1 - HCSO JA1
13.10 12476 Graspiepers JA2 - Groningen JA3
14.00 14372 Graspiepers JA1 - Steenwijk JA1
14.50 14361 Zwolle JA2 - Dash JA1
15.40 14394 Steenwijk JA1 - GHBS JA2
16.30 14405 Groningen JA2 - Zwolle JA2
17.20 14416 Dash JA1 - GHBS JA2
18.10 14383 Graspiepers JA1 - Groningen JA2

Zaterdag 10 februari 2018 Sportcentrum Drachten
10.15 12670 Graspiepers MA1 - Leeuwarden MA2
11.05 12979 Harlingen MA1 - Sneek MA1
11.55 12361 Leeuwarden MA2 - Quick Stick MA2
12.45 12206 Sneek MA1 - HVA MA1
13.35 12824 Harlingen MA1 - Quick Stick MA2
14.25 12515 Graspiepers MA1 - HVA MA1


Zondag 11 februari 2018 Sportcentrum Drachten
09.15 12645 Graspiepers JD1 - Leeuwarden JD1
10.05 12956 Groningen JD3 - GHBS JD2
10.55 12335 Leeuwarden JD1 - Emmen JD1
11.45 12179 GHBS JD2 - Eelde JD1
12.35 12801 Groningen JD3 - Emmen JD1
13.25 12490 Graspiepers JD1 - Eelde JD1
14.15 16729 Leeuwarden MC4 - Sneek MC2
15.05 16717 Graspiepers MC3 - Harlingen MC4
15.55 16725 Sneek MC2 - HVA MC3
16.45 16733 Harlingen MC4 - Leeuwarden MC4
17.35 16721 HVA MC3 - Graspiepers MC3


Zondag 18 februari 2018 Sportcentrum Drachten
09.15 15458 Leeuwarden M8E3 - Graspiepers M8E3
10.05 15464 Sneek MIX 8E4 - Harlingen M8E2
10.55 15472 Sneek MIX 8E3 - Leeuwarden M8E3
11.45 15442 Graspiepers M8E3 - Sneek MIX 8E4
12.35 15450 Harlingen M8E2 - Sneek MIX 8E3


 

Koop een lot, steun de Graspiepers!

Agenda van de week

18-12 Winterhockey