Zaalcompetitie Sportcentrum en Sporthal de Drait


Zondag 16 januari 2022 Sportcentrum Drachten

10:20 Meisjes D3 Zaal - Leeuwarden MD4
12:00 Meisjes D4 Zaal - GHBS MD9
09:30 Meisjes D4 Zaal - Leeuwarden MD4
11:10 Meisjes D3 Zaal - GHBS MD5
12:50 GHBS MD5 - GHBS MD9
13:40 Meisjes C4 Zaal - Harlingen MC2
14:30 Harlingen MC2 - Sneek MC4
15:20 Meisjes C4 Zaal - Sneek MC4


 

Zondag 16 januari 2022 Sporthal De Drait
09:30 Meisjes B2 Zaal - Quick Stick MB3
10:20 Sneek MB4 - Harlingen MB2
11:10 Harlingen MB2 - Quick Stick MB3
11:25 Quick Stick MB3 - Sneek MB4
12:00 Meisjes B2 Zaal - Sneek MB4
12:50 Meisjes B2 Zaal - Harlingen MB2
13:05 Quick Stick MB3 - Harlingen MB2


 

Zondag 23 januari 2022 Sportcentrum Drachten
09:30 Meisjes D3 Zaal - Graspiepers MD4
10:20 Meisjes D3 Zaal - GHBS MD9
11:10 Leeuwarden MD4 - GHBS MD9
12:00 Meisjes D4 Zaal - GHBS MD5
12:50 GHBS MD5 - Leeuwarden MD4
13:40 Meisjes C1 Zaal - Hattem MC1
14:30 Hattem MC1 - Sneek MC1
15:20 Meisjes C1 Zaal - Sneek MC1
16:10 Dames 1 zaal Flevoland D1
17:00 Flevoland D1 - Harlingen D1
17:50 Dames 1 zaal - Harlingen D1


Zaterdag 29 januari 2022 Sportcentrum Drachten
09:30 Mix 8E2 Zaal - Quick Stick M8E2
10:20 Quick Stick M8E1 - Steenwijk M8E3
11:10 Quick Stick M8E2 - Sneek M8E3
12:00 Sneek M8E1MIX - Quick Stick M8E1
12:50 Sneek M8E3 - Steenwijk M8E3
13:40 Mix 8E2 Zaal - Sneek M8E1MIX
14:30 Meisjes B1 Zaal - Harlingen MB1
18:40 Meisjes A2 Zaal - Stix MA1
15:20 Harlingen MB1 - Roden MB2
16:10 Meisjes B1 Zaal - Roden MB2
17:00 Meisjes A2 Zaal - Quick Stick MA2
17:50 Quick Stick MA2 - Stix MA1


Zondag 30 januari 2022 Sportcentrum Drachten
09:30 Meisjes C3 Zaal - Westerkwartier MC3
10:20 Dash MC3 - Westerkwartier MC3
11:10 Meisjes C3 Zaal - Dash MC3
12:50 Meisjes 8E1 Zaal - Sneek M8E2
15:15 Meisjes 8E1 Zaal - Steenwijk M8E1
16:05 Meisjes A1 Zaal - Dash MA1
16:55 Dash MA1 - Westerkwartier MA2
17:45 Meisjes A1 Zaal - Westerkwartier MA2


Zondag 6 februari Sportcentrum Drachten
09:30 Meisjes D3 Zaal - Leeuwarden MD4
10:20 Meisjes D4 Zaal - Leeuwarden MD4
12:00 Meisjes D3 Zaal - GHBS MD5
11:10 Meisjes D4 Zaal - GHBS MD9
12:50 GHBS MD9 - GHBS MD5
13:40 Meisjes B1 Zaal - Harlingen MB1
14:30 Harlingen MB1 - Leeuwarden MB2
15:20 Meisjes B1 Zaal - Leeuwarden MB2
16:10 Heren 1 Zaal Hockeyclub Emmen H1
17:00 Emmen H1 - Westerkwartier H1
17:50 Heren 1 Zaal - Westerkwartier H1

Zaterdag 12 februari 2022 Sporthal De Drait
09:30 Mix 6E2Zaal - Leeuwarden M6E1
10:00 Groningen M6E6 - Sneek M6E3
10:30 Leeuwarden M6E1 - Groningen M6E6
11:00 Mix 6E2Zaal – Sneek M6E3
11:30 Groningen M6E6 - Groningen M6E5
12:00 Sneek M6E3 - Leeuwarden M6E1
12:30 Sneek M6E3 - Eelde M6E1
13:00 Mix 6E2Zaal - Groningen M6E5
13:30 Groningen M6E5 - Eelde M6E1
14:00 Mix 6E2Zaal - Eelde M6E1
14:30 HVA JB1 - Groningen JB2
15:20 Jongens B1 Zaal - Groningen JB2
16:10 HVA JB1 - Zwolle JB2
17:00 Zwolle JB2 - Groningen JB12-C
17:50 Jongens B1 Zaal - Groningen JB12-C 

 

Koop een lot, steun de Graspiepers!

Agenda

Nog geen agenda punten.

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.