Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jan Willem Stob
Trainer Jan Hendrik Bosma
Aanvoerder Marit Tempel
Aanvoerder Britt Toebak
Manager Gea Geuze

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eelde D1 Mezen D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Twente D1 11 33 11 0 0
2 Mezen D1 10 25 8 1 1
3 Westerduiven D1 11 24 8 0 3
4 Zutphen D1 11 16 5 1 5
5 Graspiepers D1 11 16 5 1 5
6 Flevoland D1 11 15 4 3 4
7 Haackey D1 11 15 4 3 4
8 Steenwijk D1 11 10 3 1 7
9 Eelde D1 10 10 3 1 6
10 Barneveld D1 11 9 2 3 6
11 Goor D1 11 7 2 1 8
12 Dieren D1 11 7 2 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt MHC Dieren D1 n.n.b thuis
20 mrt GoorseMHC D1 12:45 uit
27 mrt MHC De Mezen D1 n.n.b thuis
3 apr M.H.C. Barneveld D1 n.n.b uit
10 apr Flevoland D1 n.n.b uit
24 apr HHC Haackey D1 n.n.b thuis
8 mei Westerduiven D1 n.n.b uit
15 mei MHCZutphen D1 n.n.b thuis
22 mei MHC Steenwijk D1 12:45 uit
29 mei HC Eelde D1 n.n.b thuis
12 jun Hockey Club Twente D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Goor D1 Barneveld D1 1-4
Mezen D1 Flevoland D1 3-1
Eelde D1 Westerduiven D1 1-3
Steenwijk D1 Zutphen D1 0-2
Twente D1 Haackey D1 14-0
Dieren D1 Graspiepers D1 2-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Graspiepers D1 Goor D1 1-0
Haackey D1 Dieren D1 3-1
Westerduiven D1 Twente D1 1-7
Zutphen D1 Eelde D1 2-0
Flevoland D1 Steenwijk D1 1-0
Barneveld D1 Mezen D1 2-3
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Goor D1 Haackey D1 0-3
Eelde D1 Steenwijk D1 3-2
Mezen D1 Graspiepers D1 7-0
Dieren D1 Westerduiven D1 1-5
Twente D1 Zutphen D1 4-0
Barneveld D1 Flevoland D1 0-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Westerduiven D1 Goor D1 3-1
Flevoland D1 Eelde D1 1-1
Graspiepers D1 Barneveld D1 1-0
Steenwijk D1 Twente D1 1-6
Haackey D1 Mezen D1 2-2
Zutphen D1 Dieren D1 3-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Mezen D1 Westerduiven D1 4-0
Goor D1 Zutphen D1 1-5
Graspiepers D1 Flevoland D1 0-1
Twente D1 Eelde D1 8-0
Barneveld D1 Haackey D1 3-3
Dieren D1 Steenwijk D1 0-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Westerduiven D1 Barneveld D1 4-1
Zutphen D1 Mezen D1 0-1
Haackey D1 Graspiepers D1 3-0
Flevoland D1 Twente D1 0-2
Eelde D1 Dieren D1 4-2
Steenwijk D1 Goor D1 2-3
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Dieren D1 Twente D1 0-7
Barneveld D1 Zutphen D1 1-1
Graspiepers D1 Westerduiven D1 2-1
Mezen D1 Steenwijk D1 4-1
Goor D1 Eelde D1 4-3
Haackey D1 Flevoland D1 2-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Zutphen D1 Graspiepers D1 0-3
Flevoland D1 Dieren D1 3-0
Steenwijk D1 Barneveld D1 3-1
Twente D1 Goor D1 5-0
Westerduiven D1 Haackey D1 4-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Haackey D1 Zutphen D1 4-1
Mezen D1 Twente D1 0-2
Westerduiven D1 Flevoland D1 3-0
Graspiepers D1 Steenwijk D1 3-3
Barneveld D1 Eelde D1 5-2
Goor D1 Dieren D1 2-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Eelde D1 Graspiepers D1 2-4
Dieren D1 Mezen D1 0-2
Twente D1 Barneveld D1 4-1
Steenwijk D1 Haackey D1 1-0
Goor D1 Flevoland D1 2-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Flevoland D1 Zutphen D1 2-3
Graspiepers D1 Twente D1 0-5
Barneveld D1 Dieren D1 1-1
Mezen D1 Goor D1 4-1
Westerduiven D1 Steenwijk D1 3-2
Haackey D1 Eelde D1 2-3
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Zutphen D1 Westerduiven D1 2-3

Koop een lot, steun de Graspiepers!

Agenda

Nog geen agenda punten.

Agenda van de week

Nog geen agenda punten.