Jongens A1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Freerk Rijpkema
Coach Rob van der Zanden
Trainer Myrthe Hopmans
Trainer Cecile Numan
Manager Joyce Dijksterhuis
Manager Annemiek Oosterhuis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Coevorden JA1 Leeuwarden JA1 14:45
Daring JA1 Graspiepers JA1
Sneek JA1 Groningen JA3 17:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Sneek JA1 11 30 10 0 1
2 Leeuwarden JA1 11 24 8 0 3
3 Graspiepers JA1 11 19 6 1 4
4 Groningen JA3 11 11 3 2 6
5 Daring JA1 11 7 2 1 8
6 Coevorden JA1 11 6 2 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mei MHC Daring-Veendam JA1 n.n.b uit
18 mei Mixed Hockey Club Leeuwarden JA1 16:00 uit
25 mei GHHC Groningen JA3 16:00 thuis - KG Water
31 mei !Reservering n.n.b thuis - KG Water
1 jun Sneeker Mixed Hockey Club JA1 16:15 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Leeuwarden JA1 Sneek JA1 2-3
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Groningen JA3 Daring JA1 1-3
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Coevorden JA1 Leeuwarden JA1 1-3
Sneek JA1 Groningen JA3 4-3
Daring JA1 Graspiepers JA1 5-3
DINSDAG 6 NOVEMBER 2018
Graspiepers JA1 Coevorden JA1 4-0
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Groningen JA3 Coevorden JA1 4-0
Leeuwarden JA1 Graspiepers JA1 3-1
Sneek JA1 Daring JA1 5-1
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Graspiepers JA1 Groningen JA3 2-2
Leeuwarden JA1 Daring JA1 7-1
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Sneek JA1 Graspiepers JA1 4-1
Daring JA1 Coevorden JA1 0-1
Groningen JA3 Leeuwarden JA1 1-5
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
Coevorden JA1 Sneek JA1 2-3
ZATERDAG 9 MAART 2019
Daring JA1 Groningen JA3 1-4
Sneek JA1 Leeuwarden JA1 2-0
Coevorden JA1 Graspiepers JA1 0-1
ZATERDAG 16 MAART 2019
Leeuwarden JA1 Coevorden JA1 (6-1)TEMP_RESULT
Groningen JA3 Sneek JA1 0-4
Graspiepers JA1 Daring JA1 4-2
ZATERDAG 23 MAART 2019
Daring JA1 Sneek JA1 2-4
Coevorden JA1 Groningen JA3 2-5
Graspiepers JA1 Leeuwarden JA1 3-4
ZATERDAG 30 MAART 2019
Groningen JA3 Graspiepers JA1 0-7
Daring JA1 Leeuwarden JA1 2-5
Sneek JA1 Coevorden JA1 8-0
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Graspiepers JA1 Sneek JA1 5-2
Leeuwarden JA1 Groningen JA3 5-0
Coevorden JA1 Daring JA1 4-3
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Groningen JA3 Daring JA1 3-3
Graspiepers JA1 Coevorden JA1 3-1
Leeuwarden JA1 Sneek JA1 2-6